שירות לקוחות
03-6123102
מסוק שלט BLUETOOTH למכשיר אפל Silverlit
מסוק שלט BLUETOOTH למכשיר אפל Silverlitתיאור המוצר
המצב האולטימטיבי של האמנות שנעשו על ידי Silverlit: הבקרה לגעת במסוק Silverlit עם ה-iPhone, iPad או iPod שלך! אתה עובד עבור אפל מהלך i-התקני למקל ואתה. למעלה אל השמים 
 
עם Silverlit הקשוח ג'יירו המסוק 3-Channel כולל אותך ללמוד ממד חדש של טיסה נשלטת מרחוק יודעים. ואת זה קל: הורדה מ-App Store, את התוכנה "בלו טק Silverlit חלי RC-Bluetooth" הורידה. לאחר התקנה מוצלחת, פונה במסוק, לחבר אותו באמצעות Bluetooth עם i-המכשיר ואתה מוכן לצאת לדרך של. 
 
כולל של שלושה מצבי טיסה שונים זמינים. בנוסף לשליטת "הקונבנציונלית" שמחת המקל, המסוק יהיה גולת כותרת טכנית מוחלטת גם בשליטה חלקית או מלא "באופן אינטואיטיבי". בגרסה מתקדמת זה לוקח מסוק לפעילות המבוצעת בתנועות i-המסוף כתמרונים. אז אם אתם רוצים לטוס עקומות - המסוף הוא שמאלה או ימינה עיקול, להמריא ולנחות מדמים הטיה המתאימה קדימה או אחורה. 
 
תכונות והגדרות שונות להעביר חווית טיסה מציאותית. בין אם בקול, אור או תנודות שמוזנות חזרה לi-המכשיר, אתה בכל מצבי הטיסה של המצב. גם הרגישות של "לוח הבקרה" או בפרופילי מהירות יכולה להיות מוגדרת באופן אינדיבידואלי. היישום המדויק של כל אותות הבקרה הוא באמצעות Bluetooth, שנכנס לתוקף כהארכה נוספת של טווח הטיסה של עד כ 10 מטר עימה. 
טיסות מעבר לפינה, ולכן אין קו הראיה, הם כבר לא בעיה. 
 
והכי הטוב הם בסופו של דבר, בגלל "המדריך" הוא אותו על לוח. דרך App מותקן עם וידאו הדגמה תוכל להכיר את עצמך עם כל אפשרויות ההפעלה, להשלים את "התדריך" לפני שהחל, ולכן שום דבר לא הטייס הראשי העתיד עומד בדרכו. 
תוספות למוצר:
כמות:
₪449.00
מידע נוסף

המחיר כולל מע"מ
דמי משלוח: 39.00
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן אספקה: 10
תקופת אחריות: שנה לא כולל שבר ורטיבות


 
 

 גרפיקת פתרון

 

 

 ימבנט טל: 03-6123383

 

לייבסיטי - בניית אתרים